GratisSexNoveller.Dk

Frække Erotiske Sexhistorier Sexnoveller Erotiske fantasier de grå sider

Medlems login box




Glemt login?
Bliv medlem

Opret gratis profil.
Se fordelene her

Søg og du skal finde...

MEDLEMMERS BLOG



En historier for dig?

  • Kæmpekølle
    Jeg troede næppe mine egne øjne, kæppen var bestemt ikke i fuld størrelse, det fremgik...

.:::::. DIN STEMME .:::::.

Hviket ord bruger du?

 
 
Banner
Til foredrag Udskriv
Se andrik´s profil her andrik
Sexnoveller - Aldersforskel
Skrevet af andrik   

Du skal holde et foredrag og jeg har selvfølgelig meldt mig til at høre det. Egentlig handler foredraget ikke om noget jeg kan bruge eller for den sags skyld er interesseret i. Jeg er bare interesseret i at kunne sidde en hel dag og kigge på dig, uden at nogen undrer sig. Du ved ikke at jeg kommer, så du bliver overrasket, da jeg kommer ind af døren. Det er varmt uden for, så jeg har ikke meget tøj på, kun en kort nederdel og en tynd top - ingen BH og det ses tydeligt. Helt naturligt giver vi hinanden et kram, det er der jo ikke noget underligt i, vi er trods alt gamle kollegaer, eller rettere du er min gamle chef og en del ældre end mig. Jeg tror ikke der er nogen der har mistanke om, at vi er begyndt at ses. Du mærker straks, at mine brystvorter er stive gennem det tynde stof. Du har tilgengæld både skjorte og jakke på, nu du skal holde foredrag. Jeg sætter mig forrest ude til siden, tæt på døren og tager min mobil frem. Jeg sender dig en sms, hvor der står. "Jeg har et vibratoræg i kussen og fjernbetjeningen til den ligger i din venstre jakkelomme. Du har fuld kontrol over hvor meget den skal vibrere ;-)". Jeg kan regne ud at du har læst beskeden, for mens du står med mobilen i hånden, mærker du ned i din venstre jakkelomme. Du stiller straks ægget til at vibrere på trin 1 og kigger over på mig og kan uden problemer se, at der sker noget i min kusse.

Du starter foredraget med at præsentere dig selv, og går ellers igang med at tale om det du nu skal tale om. Jeg lytter ikke mere, kigger på dig, munden er let åben og jeg sidder bare og nyder de stille vibrationer inden i mig. Du stikker hånden i jakkelommen og nu sætter du meget hurtigt ægget på højeste vibration og meget hurtigt ned i tempo igen. Det gibber i mig og jeg har rigtig svært ved at sidde stille og det kan du se. Jeg smiler frækt til dig og lader nederdelen glide let op ad lårene. Jeg lægger mærke til en begyndende bule i dine bukser. Trods varmen lukker du din jakke, det er du nødt til for at skjule bulen. Du sætter nu hastigheden på ægget lidt mere op, et trin eller to mere og fortsætter din talestrøm. Jeg lytter stadig ikke, men formår trods alt at se ud som om. Mine tanker er i min våde kusse og det der sker dernede og tanken om bulen i dine bukser ophidser mig vildt. Du kan efterhånden se på mig, at jeg er ret tændt og skruer endnu mere op for hastigheden. Denne gang havde jeg ikke lagt mærke til, at du havde haft hånden i lommen, så derfor må jeg bide mig selv i læben for ikke at komme til at stønne højt. For helvede hvor er jeg tændt nu, jeg er så tæt på at komme - jeg må ud på toilettet. Du ser jeg går ud og skruer nu helt op for tempoet. Jeg kommer kun lige uden for døren før jeg kommer i en vanvittig orgasme. Du er ikke i tvivl om, hvad der sker i min krop lige nu. Jeg må sætte mig ned på gulvet, det driver nu fra min kusse, så mine underbukser er blevet sjaskvåde. Efter en tur på toilettet kommer jeg ind i lokalet igen, lige tidsnok til at høre dig sige at der lige bliver holdt en pause på 10 min. Jeg går ud for at ryge og du tilbringer din pause med at svare på spørgsmål fra de tilhørere, der altid er til sådanne foredrag og ikke tænker på at foredragsholderen også har brug for at holde pause.

Det giver tilgengæld mig mulighed for at sende dig endnu en sms med teksten "Skøn orgasme, men nu er mine underbukser ikke til at have på mere - alt for våde, så de måtte af. Ægget er også ude, så der er fri adgang nu. Jeg må ha' din store dejlige pik i både min mund og min kusse." Jeg kommer ind og sætter mig igen efter pausen og ser at du læser min besked, bulen i dine bukser er pludselig blevet noget større og jeg synes, at jeg kan ane en lidt tungere vejrtrækning.

Du fortsætter dit foredrag og forsøger, at undgå alt for mange spørgsmål. Du vil bare have at arrangementet skal slutte. Du forsøger at undgå at se på mig, for hver gang du kigger sender jeg dig frække øjne og smil. Nederdelen er nu så langt oppe af mine ben, at du (og kun du) kan se at trusserne virkelig er væk. Specielt da jeg tager en banan op af tasken og begynder at spise den forsøger du at undgå at kigge i min retning.

Endelig er du færdig og foredraget er slut. Jeg gør mig naturligvis rigtig langsom med at pakke mig sammen. Alle andre har travlt med at komme ud af døren, det er frokost tid og de er sultne. Der er kun en ting, jeg er sulten efter og det er din pik. Snart er lokalet ryddet og det er kun os, der er tilbage. Der er ingen andre i bygningen. Du kommer hen til mig og tager fat i mig og kysser mig meget krævende, mens vi ved fælles hjælp får åbnet dine bukser. Du løfter mig op og lægger mig på et bord, så min røv ligger lige på kanten. Du støder din pik ind i min sjaskvåde kusse i et hug og trækker dig næsten helt ud igen. Nu er det din tur til at tirre mig, så du bevæger dig kun lige frem og tilbage i starten af kussen. Jeg stønner at jeg vil ha' din pik helt ind i mig, dybt og hårdt. Du trækker dig ud og hiver mig ned på gulvet, så jeg står på knæ foran dig. Slik mig siger du. Og det gør jeg gerne. Jeg slikker og sutter din pik, som om det gælder mit liv. Du stønner også nu, højt og tungt. Pludselig giver det et ryk i din pik og du sprøjter, før nogen af os kan nå at gøre noget. Din sperm sprøjter ud i hele mit ansigt og ind i min mund. Jeg slikker det grådigt i mig og du nyder at se det. Du er stadig stiv og nu hiver du mig op fra gulvet og lægger mig ind over bordet igen, denne gang så du kan tage mig bagfra. Og det gør du, godt og grundigt. Du knepper så hårdt og dybt, at det på en gang er lidt smertefuldt, men også vanvittig dejligt for mig. Jeg ligger ind over bordet og stønner og klynker. Din pik føles så godt inde i mig. Og så sker det, jeg eksploderer i en kolosal orgasme. Hele formiddagens lir springer nærmest i mig. Min kusse strammer mere til end nogensinde om din pik og du eksploderer også. Al opsparet liderlighed bliver pumpet ind i mit indre. Denne gang er du blevet tømt og din pik glider stille ud af mig, mens vi forsøger at få pusten igen. Jeg vender mig om og spørger dig: hvornår holder du næste foredrag?


( 20 Stemmer )
Andre noveller fra samme forfatter.
  • Skolesekretæren på seminar, den første dag...
    Er det for min skyld du er så våd?” ”Ja, det er for din skyld jeg er våd og liderlig” stø...
  • Brand i skolesekretæren...
    Pludselig lægger han en hånd på mit lår – denne gang kan jeg ikke undertrykke stønnet. Mi...
  • Kærlighedsgaven...
    Lige sådan en type hans kæreste ville tænde på og den bule i hans bukser levnede intet ti...
  • Jeg fik en pakke...
    Kan høre de tre mænd sætte sig ved bordet, stolene skramler og så bliver der stille. Tre ...
  • Min hede fridag del.2 - Tjeneren...
    Mens jeg har ligget og sundet mig, har han taget tøjet af og står nu stille og knepper mi...
  • Min hede fridag del.1...
    Den stille vibration i mit indre fortsætter ufortrødent og jeg har ingen chance for at st...
  • Blind tillid...
    Kroppen sitrer og ryster. Mit underliv spænder op ad i en bue, mens dine fingre stad...
  • En tur sammen...
    Tager dildoen ud af trusserne og holder den op for dit ansigt, spørger igen hvad er du f...
  • Frokostpausen...
    I det samme bipper min mobil, en sms! Jeg griber telefonen og åbner beskeden, som kommer...
  • 2 mod en eller var det med?...
    Det går op for mig, at jeg ligger og slikker en pik, som jeg punkt 1 ikke ved, hvis er o...
  • Gav mig selv sprøjteorgasme...
    Med 3 fingre knepper jeg mig selv hårdt og hurtigt, mens jeg ser på det i spejlet. Det ...
  • Mødet med en biker...
    Tiden står nærmest stille. Du smiler til mig med et skævt frækt smil, der går lige i tru...
  • Belønningen...
    Vi fortsætter vores fælles blowjob af din pik. Du føler det som om du er kommet i himle...
  • Torsdag...
    Sætter mig ned, så du kan komme til at barbere mig. Det er ikke nemt for dig, du skal k...
  • Studentermedhjælpen...
    Nu har jeg været våd og liderlig, siden du trådte ind på kontoret i morges. Jeg kan ikke...
  • Fræk aftale på hotellet...
    Du siger jeg skal vende mig om på ryggen og du vist hellere må binde mig, når jeg nu ikk...
  • For your pleasure only...
    Jeg hvisker i dit øre, at jeg glæder mig som en vildkat til at slikke din skønne stive pi...
  • Hygge i institutionen del.2...
    Han lægger os ned i en 69’er, hvor jeg ligger nederst. Hans pik er lige over min mund, ...
  • Hygge i institutionen del.1...
    Jeg kan mærke at snakken har gjort mig lidt våd i bukserne. Jeg fortæller, at jeg bliver...
  • Overraskelse til dig...
    Kussen trækker sig rytmisk sammen om din pik, der endelig giver efter og sprøjter op i ...
  • Kursus...
    Jeg lader min hånd glide ind på dit lår og videre henover bulen. Jeg har svært ved at k...
  • Hurtigt visit...
    Dine fingre bevæger sig ned til min kusse og du mærker, at jeg er drivende våd. Din pik ...
  • Bilturen...
    Er i min egen verden nu, har ikke lagt mærke til at bilen er stoppet og at du er kommet...
  • Hjemme hos dig...
    Du begynder at kæle for mig, på inderlårene, strejfer kun lige netop. Mit våde skød vil ...

Kommentarer (1)


Vis/Gem kommentarer
...
boob14
sådan et foredrag vil jeg også til smilies/wink.gif
boob14 , 03 april, 2012

Skriv en hilsen til forfatteren eller kommentar til historien herunder

mindre | større
security image
Indtast de viste karakterer

busy
  Se andrik´s profil her andrik

____Medlemmer med billede____

____Sidste nye kommentar____

____Sidst opdateret profiler____